Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ömerli Park Evleri, doğayla iç içe bir yaşam sunuyor

88 bin metrekarelik bir alan üzerine inşa edilen Ömerli Park Evleri, doğayla iç içe bir yaşam tarzı sunmayı hedefliyor.

Yeşilin ve mavinin bir arada olduğu değerli bir lokasyonda yer alan Ömerli Park Evleri’nde konut sakinleri Riva Deresi ile buluşuyor.

Sadece Riva Deresi cephesindeki konutlar değil, hayata geçirilen tüm yapılarını su öğesinin yanında taşıyan Iglo Architects, çocuklu konut sakinleri su öğesini deneyimlerken yaşanabilecek kazaların önüne geçmek adına, bu biyolojik göletlerin derinliğini 15 ile 40 cm arasında tutmuştur.

Bunun yanı sıra sauna, hamam, kafe, kapalı ve açık havuzlar, spor salonlarının içinde bulunduğu çok sayıda sosyal donatıya yer verilmiştir. Proje kapsamında hem çocuklar hem de yetişkinler için park alanları ve gezinti yollarına öncelik verilmiştir.

Her eve ait ikişer otopark alanı bulunuyor

Projenin genel kurgusunda etkili olan ferahlık hissi, araç yolları ve parkların yerleşimiyle de devam ettirilmiş. Yapıların araç park yerleriyle arazilerinden parça kaybetmemeleri için ve geniş yollar elde edebilmek adına, her eve ait yol kenarlarında ikişer otopark konumlandırılmış.

Yapıların çevre ölçeğine uyumlu ve mütevazı olması amacıyla da çatıların komşu parsellere bakan yüzeylerine teraslar konmuş ve 2 kat yükseklik algısı verilmiştir.