Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ömür İstanbul projesi 24 ay sonunda teslim edilecek

Örnek dairelerin hazır olduğu Ömür İstanbul projesinin 24 ay sonunda teslim edilmesi planlanıyor.

10 bin metrekare büyüklüğündeki arsa üzerinde hayata geçirilecek Ömür İstanbul projesinde 4 blokta, 278 konut ve 3 ticari ünite yer alacak.

24 ayın sonunda teslim edilecek

Efitaş İnşaat, Esenler Belediyesi ve Eskon İnşaat tarafından Esenler'de inşa edilen bu projede farklı büyüklük ve tipte alternatif daire seçeneği yer alıyor.

24 ay sonunda teslim edilmesi planlanan Ömür İstanbul projesinde 2+1 örnek daireler hazır bulunuyor. Proje kapsamında konut alanların tapusu ise satış sözleşmesi imzalandıktan kısa bir süre sonra sahiplerine teslim edilecek.

Sağlık kurumların yakın bölgede yükseliyor

Kapalı otopark, kapalı bay ve bayan yüzme havuzu, toplantı odaları, kreş, mescid, taziye odası gibi sosyal donatı alanları ile birlikte akıllı ev sistemi ve ankastre ürünler de projeye dahil ediliyor.

Sağlık kurumlarına yakın lokasyonda olan Ömür İstanbul projesi, Kadın ve Çocuk Sağlığı Hastanesi'ne ise 8 dakika, Medipol Hastanesi'ne 10 km uzaklıkta bulunuyor. TEM ve E-5 gibi ulaşım akslarının tam ortasında konumlanan bu proje Tekstilkent-Giyimkent metro hattına sadece 5 dakika uzaklıkta inşa ediliyor.