Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ömür İstanbul'da lansman öncesi satışlara başlandı

Efitaş İnşaat ve Esenler Belediyesi ortaklığında Esenler'de yükselecek olan Ömür İstanbul projesinde satışlara başlandı. Projede fiyatlar 300 bin TL'den başlıyor.

Kentsel dönüşüm çalışmalarının hızla devam ettiği Esenler'de 10 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan Ömür İstanbul projesinde ön satışlara başlandı. Toplam 278 konut ve 3 ticari birimin yer aldığı projede; alanları 70 metrekare ile 172 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar bulunuyor.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine tesli edileceği öngörülen Ömür İstanbul projesinde 1+1 daireler 300 bin TL ile 350 bin TL arasında, 2+1 daireler 450 bin TL ile 650 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Ödeme koşullarının henüz açıklanmadığı proje tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı tahmin ediliyor.

OCak 2018'de hizmete açılması pkanlanan Mecidiyeköy – Kağıthane – Alibeyköy – Mahmutbey Metro Hattı’nın Tekstilkent – Giyimkent metro istasyonuna 5 dakikalık mesafede inşa edilen Ömür İstanbul, yatırımcısına yüksek prim imkanının yanı sıra trafiksiz bir yaşam imkanı da sunuyor. E-5 ve TEM gibi İstanbul'un ana ulaşım arterlerinin yanı sıra eğitim ve sağlık merkezlerine de oldukça yakın bir konumda yükselen Ömür İstanbul hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.omuristanbul.com adresinden ya da 444 22 81 numaralı telefondan ulaşabiliyor.