Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ona 9 Dragos'ta fiyatlar 189 bin TL'den başlıyor

Yılmazlar İnşaat ve EN Grup ortaklığında Maltepe Dragos'ta hayata geçirilen Ona 9 Dragos projesinde yer alan dairelerin satışlarına geçtiğimiz günlerde başlandı.

Anadolu yakasının değeri her geçen gün artan lokasyonlarından Maltepe Dragos'ta 4 bin metrekare arazi üzerinde konumlandırılan Ona 9 Dragos projesinde toplam 132 konuta yer veriliyor. 3 bloktan meydana gelen projede alanları 53 metrekare ile 242 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler bulunuyor.

Mayıs 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Ona 9 Dragos projesi Bağdat Caddesi'ne 10 metre, sahil yoluna 5 dakika, E-5'e 10 dakikalık mesafede konumlandırılıyor. Tapuların hemen teslim edildiği projede daireler 189 bin TL ile 1 milyon 250 bin TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcılarını bekliyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme planları sunuluyor.

Alışveriş merkezleri, eğitim ve sağlık merkezlerine oldukça yakın bir konumda yer alan projenin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, yürüyüş parkuru, peyzaj alanları ve sauna mevcut.