Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

ONAG Yapı’dan üç projede yüzde 10 indirim fırsatı

ONAG Yapı, üç projesinde yüzde 10 indirime gitti. Projelerde 36 ay vade farksız ya da 60 ay 0.99 vade farkı ile konut sahibi olunabiliyor.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın açıkladığı Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’na ONAG Yapı’dan destek geldi. ONAG Yapı’nın üç projesinde yüzde 10 indirime gidildi.

KOLAY ÖDEME SEÇENEKLERİYLE EV SAHİBİ YAPIYOR

Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’nı açıklayan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, şirketlere en az yüzde 10 indirime gitme çağrısında bulundu. ONAG Yapı’nın Karşıyaka Arkadya Evleri, Sasalı Villaları ve ortağı olduğu Gültekin Pera projesinde yüzde 10 indirim uygulaması başladı.

Arkadya Evleri, Sasalı Villaları ve Gültekin Pera projesinde kişiye özel kolay ödeme seçenekleri ile de dikkat çekiyor. Projelerde yer almak isteyenlere şirket bünyesinde 36 ay vade farksız taksit seçeneği ve 60 ay yüzde 0.99 vade farkı imkanı sunuluyor.

ÜZERİMİZE DÜŞEN SORUMLULUĞU İVEDELİKLE YERİNE GETİRDİK

ONAG Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Gültekin, bakanlık tarafından enflasyonla mücadele için başlatılan kampanyanın çok büyük önem taşıdığını vurguladı. ONAG Yapı olarak üzerlerine düşen sorumluluğu yerine getirdiklerini ifade eden Niyazi Gültekin; “Üç projemizde yüzde 10 indirim uyguluyoruz. Düşük peşinatlarla faizsiz ödeme seçenekleri de sunuluyor. Kampanya ile enflasyonun düşüşe geçmesini ve ekonominin toparlanma sürecine girmesini temenni ediyoruz” dedi.

ARKADYA EVLERİ

SASALI EVLERİ

GÜLTEKİN PERA