Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ondörtüç Pendik Projesi fiyatı ve genel özellikleri nelerdir?

İnsay Yapı tarafından yapımına başlanılan Ondörtüç Pendik Projesi 249 bin TL’den satışa sunuluyor. Projenin teslim tarihi ise ilerleyen günlerde netlik kazanacak.

Toplamda 9 bin metrekarelik alana inşa edilen Ondörtüç Pendik Projesi, İstanbul’un keyifli ve konforlu yaşamını ayağınıza getiriyor. İnsay Yapı’nın başlatmış olduğu bu konut projesi 264 adet bağımsız bölümden oluşuyor.

Projede her bütçeye uygun 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri sizleri bekliyor. Özgün tasarımı ve mimari özelliklerinin yanı sıra sosyal olanakları da bünyesinde barındıran bu proje, pek çok kişinin ilgisini çekmeye devam ediyor.

Ondörtüç Pendik projesinin teslim tarihi ile ilgili önümüzdeki günlerde bir açıklama yapılması bekleniyor.

Sosyal olanakları bünyesinde barındırıyor

Ondörtüç Pendik projesinde; açık ve kapalı otopark, sosyal tesis, spor ve fitness salonu, mağaza, yeşil alan, yürüyüş parkı, 24 saat güvenlik önlemi gibi pek çok ayrıcalık projeye dahil edildi. Ondörtüç Pendik projesinde konut fiyatları 249 bin TL’den satışa sunulacak.

Ondörtüç Pendik projesi, hem ulaşım alternatiflerine sahip hem de toplu taşıma araçlarına çok yakın konumda bulunuyor. Proje; okullara, hastanelere, alışveriş merkezlerine, sanat ve eğlence merkezlerine yakın bir konumda yer alıyor.