Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ondörtüç Pendik'te 240 ay vade imkanı sunuluyor

İnsay Yapı imzasıyla Pendik'te yükselen Ondörtüç Pendik projesinde daire fiyatları 215 bin TL'den başlıyor. Projeden 240 ay vadeyle konut sahibi olunabiliyor.

Hayata geçirilen ulaşım projeleriyle hızla değer kazanan Pendik'te 8 bin 878 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Ondörtüç Pendik projesinde toplam 241 daire ve 23 ticari birim yer alıyor. 2018 yılının sonunda teslim edilecek olan Ondörtüç Pendik projesinde büyüklükleri 68 metrekare ile 146 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde konutlar bulunuyor. Kaba inşaatının yüzde 70'i tamamlanan Ondörtüç Pendik projesinde 1+1 dairelerin fiyatları 215 bin TL, 2+1 dairelerin fiyatları 270 bin TL, 3+1 dairelerin fiyatları ise 420 bin TL’den başlıyor.

Vadelerin uzaması sektörü canlandıracak

Pendik’in göbeğinde inşa edilen Ondörtüç Pendik’ten ev almanın artık çok kolay olduğunu söyleyen İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, vadelerin 240 aya kadar uzamasıyla sektörün canlanacağını belirtti. Bu kampanyadan herkesin yararlanacağını anlatan Çulhalık, yapılan hamlenin sektör adına bir devrim niteliği taşıdığını ifade etti. Herkesin 240 ay vadeyle ev satabilmesinin zor olduğunu bildiren Çulhalık, "Bankalar 240 ay vadeli konut kredisini ancak o firmanın kredibilite gücüne göre verir. Yine gayrimenkul üreticisinin öz sermayesi ve piyasalarda oluşturduğu güven, kredinin temin edilmesinde önemli bir unsurdur" dedi.

Havalimanı ve hızlı feribota 15 dakika uzaklıkta

İki bloktan meydana gelen Ondörtüç Pendik projesinin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, yürüyüş parkuru, çocuk yüzme havuzu, spor alanları ve güneşlenme terası mevcut. Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne üç dakika mesafede yer alan Ondortüç Pendik, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ve hızlı feribota ise 15 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.