Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ondörtüç Pendik’te fiyatlar 232 bin TL’den başlıyor

İnsay Yapı güvencesiyle İstanbul Pendik’te inşa edilen Ondörtüç Pendik projesinde daire fiyatları 232 bin TL’den başlıyor.

Gayrimenkul sektörünün önemli oyuncularından biri olan İnsay Yapı, Ondörtüç Pendik'ten ev almak isteyenlere devam eden yüzde 15 indirim kampanyasının yanında yüzde 5 Ramazan Bayramı'na özel indirim fırsatı sunuyor. 23 Haziran itibarıyla başlayan kampanya, bayram ertesine kadar devam edecek.

Ramazan ayına özel sunulan bu kampanyayla ev sahibi olmak isteyenlere bayram sevinci yaşatmak istediklerini ifade eden İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, Ondörtüç Pendik'ten ev almak isteyen herkesi satış ofislerine beklediklerini söyledi. Bayramda ikinci gün öğleden sonra ve üçüncü gün açık olduklarını anlatan Çulhalık, “Ramazan Bayramı'na özel indirimi kaçırmayın. Ayrıca firma bünyesinde bulunan diğer ödeme koşullarını da gözden geçirin” dedi.

Ondörtüç Pendik'in ödeme koşullarında pek çok alternatifin bulunduğunu belirten Çulhalık, şöyle konuştu: “Ödeme alternatiflerinden birini banka kredileri oluşturuyor. Banka kredileriyle ev sahibi olmak isteyenlere indirim fırsatı sağlanıyor. Üstelik 240 aya kadar konut kredisi imkanından da yararlanılabiliyor. Diğer bir alternatifi ise peşinatsız ödeme koşulu oluşturuyor. Peşinat ödemek istemeyenlere 24 taksit imkanı getiriliyor.”

Ondörtüç Pendik fiyat listesi

9 bin metrekarelik alan üzerine kurulan Ondörtüç Pendik, 241 daire ve 23 ticari birimden oluşuyor. Üç tip konut seçeneğinin bulunduğu projede, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Ondörtüç Pendik'te daire büyüklükleri sırasıyla ortalama 68, 103 ve 146 metrekare olarak belirlendi. Projede, 1+1 dairelerin fiyatları 232 bin TL, 2+1 dairelerin fiyatları 305 bin TL ve 3+1 dairelerin fiyatları ise 450 bin TL'den alıcı buluyor. Projenin teslim tarihi ise 2018 yılının Haziran ayı olarak belirlendi.

Pendik'in merkezinde yer alan Ondörtüç Pendik, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne üç dakika mesafede yer alan Ondörtüç Pendik, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ve hızlı feribota ise 15 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.

24 saat güvenlik hizmetinin yer aldığı Ondörtüç Pendik'te yüksek koruma dikkat çekiyor. Ayrıcalıklı yaşam konseptiyle inşa edilen Ondörtüç Pendik, yüzme havuzu, kapalı otopark ve dinlenme alanlarıyla tüm rakiplerini geride bırakıyor. Projede ayrıca spor alanları, oturma, yemek ve dinlenme alanları, koşu ve yürüyüş parkuru, kafeterya alanı ve oturma alanları da yer alıyor. Profesyonel site yönetiminin bulunacağı ve her daireye depo imkanı verilen projede ayrıca mağaza ve restoranlar da olacak.