Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ondörtüç Pendik’te kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı

İstanbul Anadolu Yakası Pendik’te yükselen Ondörtüç Pendik’te kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Projede, konut alıcılarına 120 ay vade imkanı sunuluyor.

İstanbul Anadolu Yakası Pendik’te hayata geçiriliyor. 9 bin metrekare üzerinde yükselen Ondörtüç Pendik; her biri 10 katlı 2 büyük bloktan meydana geliyor. Ondörtüç Pendik’te yer alan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı.

YÜKSELDİĞİ KONUMUN AVANTAJLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Ondörtüç Pendik, yükseldiği konumun avantajlarıyla dikkat çekiyor. Metro istasyonuna, hastanelere, havalimanına ve deniz ulaşımına yakın mesafede yer alan Ondörtüç Pendik, toplam 242 konut ve 12 ticari üniteden meydana geliyor.

Ondörtüç Pendik’te yer alan 1+1 daireler 68 metrekare ile 76 metrekare, 2+1 daireler 94 metrekare ile 133 metrekare, 3+1 daireler ise 139 metrekare ile 147 metrekare arasında değişen konutlardan meydana geliyor.

Ondörtüç Pendik’te yer alan konutların yeni sahiplerine teslimleri hemen yapılıyor.

258 BİN TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

Ondörtüç Pendik’te yer alan konutların fiyatları 258 bin TL’den başlıyor. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Ondörtüç Pendik’te kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Projede, 120 aya kadar vade imkanı bulunuyor.

Ondörtüç Pendik, sosyal yaşam alanlarıyla da ön planda. Ondörtüç Pendik’te yer alacak olan konut sakinlerine yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, spor alanları, yürüyüş alanları gibi birçok aktivite alanı sunuluyor.