Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ondörtüç Pendik'te Kurban Bayramı'na özel yüzde 20 indirim fırsatı

İnsay Yapı'nın Pendik'te inşa ettiği Ondörtüç Pendik projesinde bayram kampanyası başladı. Kampanya kapsamında yatırımcılara yüzde 20 indirim imkanı sunuluyor.

İnsay Yapı, Pendik'te hayata geçirdiği Ondörtüç Pendik'ten Kurban Bayramı boyunca konut alacak olanlara; yüzde 15 indirim kampanyasının yanında ayüzde 5 bayram özel indirim fırsatı sunuyor. 240 ay vadeli ödeme imkanından faydalanarak da ev sahibi olunabilen Ondörtüç Pendik'te yatırımcılara kişiye özel ödeme planları da sunuluyor. Projenin bir diğer ödeme planına göre; projeden ev satın alırken peşinat ödemek istemeyenlere 24 taksit imkanı getiriliyor.

Ondörtüç Pendik'ten ev sahibi olmak isteyenlere her fırsatta ödeme avantajı sunduklarını söyleyen İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, Kurban Bayramı'na özel ödeme kolaylığı getirdiklerini belirtti. Bayrama özel sunulan yüzde 5 indirim fırsatıyla ev sahibi olmak isteyenlere bayram sevinci yaşatmak istediklerini anlatan Çulhalık, herkesi satış ofislerine beklediklerini bildirdi.

Ondörtüç Pendik'te kaba inşaatın bittiğini, ince detay işlerine başladıklarını anlatan Çulhalık, “Projeden konut sahibi olanlar ve konut sahibi olmak isteyenler için örnek daire hazırladık. 3+1 daire seçeneği için hazırladığımız örnek dairemiz, ziyaretçilere yeni evlerinde yerleşim fikri verecek mimari çözümleri de içinde barındırıyor” dedi.

Lokasyonuyla fark yaratıyor

9 bin metrekarelik alan üzerine kurulan Ondörtüç Pendik, 243 konut ve 21 ticari birimden oluşuyor. Üç tip konut seçeneğinin bulunduğu projede; 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Ondörtüç Pendik'te daire büyüklükleri sırasıyla ortalama 68, 103 ve 146 metrekare olarak belirlendi. Projede 1+1 daireler 244 bin TL'den, 2+1 daireler 314 bin TL'den, 3+1 daireler ise 456 bin TL'den alıcı buluyor. Projenin teslim tarihi ise 2018 yılının Haziran ayı olarak belirlendi.

Pendik'in merkezinde yer alan Ondörtüç Pendik, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne üç dakika mesafede yer alan Ondörtüç Pendik, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ve hızlı feribota ise 15 dakikalık uzaklıkta bulunuyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, kapalı otopark, spor alanları, oturma, yemek ve dinlenme alanları, koşu ve yürüyüş parkuru, kafeterya alanı ve oturma alanları yer alıyor.