Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ondörtüç Pendik’te sadece yüzde 10 peşinle 84 ay 0 faizle ödeme fırsatı

İnsay Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakasının sürekli yenilenen ve gelişen lokasyonlarından Pendik’te konumlandırılan Ondörtüç Pendik projesi ev sahbi yapıyor!

İnsay Yapı kalitesiyle Pendik’te konumlandırılan Ondörtüç Pendik projesinde ev sahibi yapan kampanya!

Türkiye’nin en önemli gayrimenkul şirketleri arasında kendine yer edinen İnsay Yapı tarafından markalı kontu projeleriyle sürekli ivme kazanan Anadolu Yakasının gözde ilçesi Pendik çok özel avantajlarla konut satın alma imkânı sunuluyor.

Ondörtüç Pendik projesinde geliştirilen cazip ödeme imkanları sayesinde 2018 yılında konut satın almayan kalmayacak. Konut kredisi faiz oranları nedeniyle kontu satın alma fikrinden uzaklaşan tüketici grubuna hitap eden projede 84 aya kadar yüzde 0 faiz avantajıyla konut sahibi olma imkânı sağlanıyor.

İnsay Yapı Ondörtüç Pendik projesinde geliştirilen kampanya kapsamında sadece yüzde 10’luk bir konut bedeli peşin olarak ödeniyor ve geri kalan konut bedeli de 84 aya kadar varan vade seçenekleriyle yüzde 0 faizle tahsil edilebiliyor.
Ayrıcalıklı konumu, modern mimarisi ve cazip fiyatlarıyla dikkat çeken İnsay Yapı’nın Pendik projesi Ondörtüç konut projesinde yüzde 10 peşin 84 ay 0 faiz avantajı ile sizler de konut satın alma hayallerinizi artık ertelemeyin!

2 ay sonra teslim edilmesi planlanan konutlardan birini satın almak isteyenler kampanya dahilinde ayda sadece 2 bin 860 TL taksitle ‘kira öder gibi’ konut satın alabiliyor. Ondörtüç Pendik konut projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış daire seçenekleri yer alıyor. Konut fiyatlarının ise 251 bin TL’den başlangıç gösterdiği projede anahtar teslimlerinin ise Haziran 2018 tarihinde yapılması hedefleniyor.