Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ondörtüç Pendik’te Tıp Bayramı’na özel kampanya: Yüzde 3 indirim!

İstanbul Anadolu Yakasının en hızlı gelişen ilçelerinden Pendik’te hayata kazandırılan Ondörtüç Pendik projesinde Tıp Bayramı’na özel yüzde 3 indirim imkânı sunuluyor.

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul firmalarından İnsay Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakasının en hızlı değerlenen ve sürekli gelişen lokasyonlarından Pendik’te sektöre kazandırdığı Ondörtüç Pendik konut projesinde Tıp Bayramı’na özel bir kampanya geliştirildi.
İnsay Yapı tarafından konut satın almayı kolaylaştırmak için geliştirilen 14 Mart Tıp Bayramı’na özel indirim kampanyasında sağlık çalışanlarına özel yüzde 3 oranında indirim uygulanıyor.

'ONDÖRT Mart'ta Ev Alan Tüm Sağlıkçılara Yüzde ÜÇ İndirim' sloganıyla özel ödeme koşulları sunulan Ondörtüç Pendik projesi sunduğu imkanlar ve merkezi lokasyonu ile dikkat çekmeyi başarıyor. Marmara Üniversitesi Hastanesi’ne sadece 3 dakika uzaklıkta konumlanıyor.
İnsay Yapı tarafından sektöre kazandırılan Ondörtüç Pendik projesinde 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle ev alacak sağlık çalışanlarına yüzde 3 indirim uygulanacak.

Projeden konut satın almak isteyen herkese her türlü imkânı tanıdıklarını ifade eden İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, projede daire teslimleri için geri sayımın başladığını ve 14 Mart Tıp Bayramı’na yönelik geliştirdikleri kampanya ile projeden konut satın almak isteyen çalışanlarına yüzde 3 indirim uyguladıklarını söyledi.

İnsay Yapı tarafından hayata kazandırılan Ondörtüç Pendik projesi İstanbul Anadolu Yakasının en gözde lokasyonlarından gelişime açık ilçesi Pendik’te yükseliyor. Son çalışmaların yürütüldüğü ve teslimler için geri sayımın başladığı projede 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanan konut seçenekleri yer alıyor.

242 adet konut ve 21 adet de ticari birime yer verilen karma projede 1+1 dairelerin fiyatları 251 bin TL’den, 2+1 dairelerin fiyatları 330 bin TL’den ve 3+1 dairelerin fiyatları ise 493 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Marmara Üniversitesi’ne 3 dakikalık uzaklıkta konumlanan proje İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve hızlı feribot ulaşıma da en fazla 15 dakika uzaklıkta yer alıyor. Çeşitli eğitim kurumlarının merkezinde yer alan Ondört Üç Pendik proje ulaşım olanaklarının tam merkezinde konumlanmasıyla da hem yatırımcıdan hem oturumcudan yoğun ilgi görüyor.

Yapım aşamaları süren Şeyhli metro istasyonuna birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunan proje Viaport alışveriş merkezine de kolay ulaşılabilecek bir konumda bulunuyor.

İnsay Yapı tarafından geliştirilen Ondörtüç Pendik projesinin sosyal imkanları ise şöyle sıralanıyor:

 • Yüzme havuzu

 • Kapalı otopark

 • 7/24 güvenlik sistemleri

 • Dinlenme alanları

 • Spor alanları

 • Çocuk parkı

 • Yürüyüş yolları

 • Depo alanı

 • Personel site yönetimi

 • Mağazalar

 • Restoranlar