Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

One Block Ümraniye için ön talep toplama çalışmaları başladı

Doa Yapı ve Megasan ortaklığı tarafından İstanbul'un gelişmeye devam eden ilçelerinden Ümraniye'de yükselecek olan One Block Ümraniye için ön talep toplanıyor.

Anadolu yakasının hızla gelişmeye devam eden bölgelerinden Ümraniye Alemdağ'da konumlandırılan On eBlock Ümraniye için çalışmalara başlandı. Tek blokta toplam 79 home officeten meydana gelecek projede alanları 49 metrekare ile 130 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor. Konutların yanı sıra 5 ticari birime de yer verilen projede yaşam alanları isteğe göre modüler sistemler birleştirilebiliyor.

Temmuz 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede satışların 2017 ilk çeyreğinde başlaması planlanıyor. Ön talep toplama çalışmalarının başladığı projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna adresinden www.oneblock.com.tr ulaşılabiliyor.

Birçok ana aksın kesişim noktasında inşa edilen Buyaka Alışveriş Merkezi'ne yürüyüş mesafesinde bulunuyor. Bölgenin home office ihtiyacına büyük oranda cevap vermesi beklenen One Block Ümraniye projesinde fiyatlar ve ödeme planları ise henüz açıklanmadı.