Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

One Tower Diplomatique'te hiç peşinatsız daire sahibi olma fırsatı sunuluyor

İTO Yatırım tarafından Ankara'nın en gözde yerleşim bölgelerinden Oran'da yükselen One Tower Diplomatique'te daire fiyatları 831 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Ankara'nın en çok kazandıran projelerinden projelerinden One Tower Diplomatique'de hemen teslim satışlar devam ediyor. Projede yeni başlayan kampanya kapsamında One Tower Diplomatique'de ev sahibi olmak isteyenler, hiç peşinat vermeden, 6 ay sonra yüzde 15, 12 ay sonra ise yüzde 15 ödeme yaparak konut sahibi olabilecek. Kalan bedel ise 60 ay vade ile 0,40 faiz ya da 120 ay vade ile 0,70 faiz oranı ile ödenebilecek. Kampanya Eylül ayının sonuna kadar devam edecek.

İTO Yatırım tarafından hayata geçirilen One Tower Diplomatique projesi 185 metrelik 48 katlı tek bloktan oluşuyor. Ankara Oran'da yükselen projede 306 adet rezidans daire yer alıyor. Alanları 108 metrekare ile 256 metrekare arasında değişen dairelerin bulunduğu projede 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde konutlara yer veriliyor.

Mimari tasarımını Tabanlıoğlu Mimarlık’ın yaptığı One Tower Diplomatique projesinde daire fiyatları 831 bin TL'den başlıyor. Proje kira gelirlerinin en az 2 bin 500 TL ile 3 bin TL arasında olacağı öngörülüyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında basketbol sahası, sauna, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güneşlenme terası, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu ve yürüyüş parkuru mevcut.