Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

One Tower’da konut fiyatları 1 milyon 193 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Ankara Oran’da hayata geçirilen One Tower’da fiyatlar 1 milyon 193 bin TL’den başlıyor. Teslimler ise hemen gerçekleşiyor.

İTO Yatırım tarafından hayata geçirilen One Tower projesi, Ankara Oran’da yaşama kazandırılıyor. Teslimlerin hemen yapıldığı One Tower’da fiyatlar ise 1 milyon 193 bin TL’den başlıyor.

306 ADET REZİDANSTAN MEYDANA GELİYOR

One Tower; 21 bin metrekare üzerinde 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 seçenekleri olmak üzere toplam 306 adet rezidanstan meydana geliyor. One Tower’daki rezidanslar 108 metrekare ile 256 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

ONE TOWER FİYAT LİSTESİ (ARALIK 2018)

One Tower’daki rezidanslar 1 milyon 193 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Peşin ödemelerde yüzde 12 indirimin yapıldığı One Tower’da taksitli alımlarda ise 40 ay 0 faiz ve 1 yıl ödeme erteleme imkanı sunuluyor.

One Tower’ta yer alan konutların yeni sahiplerine teslimleri ise hemen gerçekleşiyor.

PANORAMİK MANZARA SUNAN KONUTLAR

185 metre yükseklikte 48 katlı tek bloktan meydana gelen One Tower projesi, Panora AVM’nin yanında inşa ediliyor. One Tower’daki rezidanslar Mogan ve Eymir Gölleri’nden, Elmadağ'ın ve muhteşem Ankara manzarasına kadar geniş panoramik manzaraya sahip konumda yer alıyor.

One Tower’daki konut sakinlerine akıllı ev sistemlerinin yanı sıra kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terasları, vitamin bar, masaj odası, sauna, buhar odası, dinlenme alanı, genel aktivite alanları, çocuk kulübü, fitness, pilates/yoga salonu, squash, tek pota basketbol sahası, masa tenisi, soyunma odaları, bilardo salonu, satranç salonu, dart salonu gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.