Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Öniz Bağdat’ta 185 bin TL’den başlayan fiyatlarla daire sahibi olma fırsatı!

ASM İnşaat tarafından Ankara’nın Yenimahalle mevkiinde sektöre kazandırılan Öniz Bağdat projesinde 2020 teslimli daireler 185 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Ankara’nın Yenimahalle mevkiinde sektöre kazandırılan ASM İnşaat imzasıyla yükselen Öniz Bağdat projesinde ev ve ofis seçeneklerine yer veriliyor. Projede yer alan dairelerde fiyatlar ise 185 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Toplam 176 adet konuta yer verilen Öniz Bağdat projesi karma konsept ile yaşama geçiriliyor. 6 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Öniz Bağdat projesinde 1+1 ve 2+1 kat planlarında dizayn edilen daire seçeneklerine yer veriliyor.

176 adet konut bulunan projede yer alan dairlerin büyüklükleri ise 11 metrekareden start alıp 167 metrekareye kadar yükseliyor.

ANAHTAR TESLİMLERİ MART 2020 TARİHİNDE YAPILACAK!

ASM İnşaat Öniz Bağdat projesinde yer verilen dairelerin teslimleri ise Mart 2020 tarihinde gerçekleştirilecek. 1+1 ve 2+1 kat planlarında daire tiplerinden meydana gelen projede zengin sosyal donatılar ve özel imkanlar dikkat çekmeyi başarıyor.
Konumu, zengin sosyal donatıları ve cazip ödeme koşulları ve uygun fiyatları ile konut sektöründe adından bahsettirmeyi başaran Öniz Bağdat projesinde 270 araç kapasiteli kapalı otopark alanı ve 30 adet de açık otopark alanı bulunuyor.

ÖNİZ BAĞDAT ÖDEME PLANLARI

Öniz Bağdat projesinde kişiye özel ödeme alternatifleri sunularak konut satın alma işlemleri kolaylaştırılıyor.

ÖNİZ BAĞDAT SOSYAL OLANAKLARI

Yapı denetimi yapılmış, zemin etüdü yapılmış ve deprem yönetmeliğine uygun şekilde tasarlanan projede yer alan sosyal olanaklar arasında ise;

  • Çocuk oyun alanları

  • Fitness merkezi

  • Güvenlik

  • Kameralı güvenlik

  • Açık otopark

  • Kapalı otopark yer alıyor.