Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Onlife Pendik için ön talep toplanıyor

Hak Yapı tarafından Pendik'te hayata geçirilecek olan Onlife Pendik projesi için ön talep toplama çalışmalarına başlandı.

Ulaşım yatırımları ve kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlanmasıyla İstanbul'un en hızlı prim yapan lokasyonlarından biri haline gelen Pendik'te 16 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan Onlife Pendik projesi için ön talep toplanmaya başlandı. 10 katlı 10 bloktan oluşacak olan Onlife endik projesi toplam 430 konuttan meydana galiyor.

Alanları 85 metrekare ile 157 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1 ve 3+1 tipinde dairelerin bulunacağı Onlife projesinde satışlara 2017'nin son çeyreğinde başlanması planlanıyor. Ağustos 2019'da sahiplerine teslim edilmesi öngörülen Onlife Pendik projesinin ayrıntıları ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Proje hakkında bilgi veren Hak Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yıldırım; "Kalite ve konforun sınırlarını zorlayan projeler için yıllardır emek veriyoruz. Bir projeyi geliştirmek ve inşa etmekten daha önemlisi yapılmayanı yapmak ve sektörde örnek olmaktır. Bu sebeple Hak Yapı olarak konut projelerimizin yanı sıra hastane ve okul projelerimizle de ülkemize değer kazandırıyoruz. Her projemizde aynı titizlik ve özeni gösteriyor ve hep bir adım sonrasını düşünüyoruz. Bu vizyonla ürettiğimiz her projenin ardından takip edilen bir marka olmanın gurunu yaşıyoruz. Şu anda Anadolu yakasında hayata geçireceğimiz konut ve ofis projemiz var. Yatırım değeri yüksek, nitelikli projelerimizle ülkemize ve vatandaşımıza değer kazandırmaya devam edeceğiz" dedi.