Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

ONS İncek'te 3 tapudan 1'i Körfez'e gitti

ONS Şirketler Grubu tarafından Ankara İncek'te hayata geçirilen ONS İncek projesinin en büyük talibi Körfez yatırımcıları oldu.

Ankaralı inşaat şirketlerinin gözde bölgeleri arasında başı çeken İncek'te konumlandırılan ONS İncek projesinde satışlar hızla devam ediyor. Sunduğu yaşam avantajlarıyla oturum için daire satın alanların, lokasyonu sebebiyle de yatırımcıların dikkatini çeken projede, son 6 aylık dönemde toplam satışın yüzde 30'undan fazlası yabancılara yapıldı.

Alımlar toplu yapıldı

Yabancı yatırımcının Ankara'da en çok güvendiği projenin ONS İncek olduğunu belirten ONS Şirketler Grubu İnşaat Grup Başkanı Tuna Atalay, “Özellikle Ankara markasını yakından tanıyan ve kentin yaşam deneyimine sahip elçilikler projemize büyük ilgi gösteriyor. Tüm beyaz eşyaların projeye dahil olması, concierge hizmetleri, rezidans hizmetleri, sosyal imkanlar ve sesli komut sistemiyle akıllı ev konsepti, özellikle Ankara'da bulunan elçilikler tarafından yatırım geri dönüşüyle güçlü bir ürün olarak kabul görüyor. Münferit yabancı alımlarının yanı sıra, özellikle Körfez ülkeleri elçilikleri ve bürokratları tarafından toplu alımların gerçekleşmesi de bizi yeterince gururlandırıyor” dedi.

Oluşacak multi-kültürel yapı şimdiden planlandı

Gayrimenkul sektörüne girdikleri dönemden bu yana uluslararası standartlarla çalışmaya dikkat ettiklerini belirten Atalay, “Özellikle elçilikler başta olmak üzere projeye talep gösteren yabancılarla, projenin tesliminden sonra multi-kültürel bir yapı oluşacağının farkındayız. Bunun da teslim sonrası doluluk oranı ve site yaşam kültürüne yansımalarını bugünden planlıyor ve tüm hazırlıklarımızı buna göre şekillendiriyoruz” diye konuştu.

İki ödüle sahip

Ankara'da akıllı ev konseptş-inimn sunulduğu sınırlı sayıda konut projesinden biri olan ONS İncek, 39 bin 168 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. 15 bin metrekarelik kısmı peyzaj alanı olarak ayrılan projede, sakinlerine beş yıldızlı otel konforu yaşatacak lüks sosyal donatı alanlarına yer veriliyor. Şehrin merkezine yakın olmasına rağmen doğanın içinde yer alan ONS İncek Residence'ta 41, 43, 45 katlı üç blokta toplam 992 residence daire yer alıyor. Daireler dışında 45 ticari birimin de yer aldığı projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor.

2014 yılında düzenlenen Dünya Mimarlık Festivali'nde (WAF-The World Architecture Festival) dünyanın en değerli 14 projesi arasında yer alan ONS İncek Residence, Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri 2014'te “Yüksek Katlı Mimarlık” (Residential High-Rise Architecture) kategorisinde 5 yıldızla ödüle layık görüldü.