Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

ONS İncek'ten yüzde 10 peşinatla ev sahibi olunabiliyor

ONS İnşaat imzasıyla Ankara İncek'te konumlandırılan ONS İncek projesinde yeni başlayan kampanya kapsamında yüzde 10 peşinat ödeyerek daire sahibi olmak mümkün.

ONS İnşaat'ın Ankara'nın modern yüzü İncek'te hayata geçirdiği ONS İncek projesinde genç çiftlere ve ilk defa ev alacak yatırımcılara özel yeni bir kampanya başladı. Kampanya kapsamında projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 10 peşinat ödedikleri takdirde ara ödemesiz aylık 2 bin 900 TL taksitle projeden daire satın alabiliyor.

Sınırlı sayıdaki daire için geçerli

ONS İncek kampanyasıyla ilgili açıklama yapan ONS Şirketler Grubu İnşaat Grup Başkanı Tuna Atalay, “Dünyanın en değerli rezidansları arasına giren ONS İncek'ten ev sahibi olmak artık çok kolay. Amacımız ilk evini alacak genç çiftler başta olmak üzere Ankara ekonomisine değer katacak projemize inanan yerli ve yabancı yatırımcıları da dönemsel olarak harekete geçirmek istedik. Firma finansman gücümüzle planladığımız bu kampanyamızda ilk etaptaki sınırlı sayıdaki dairelerimizin yeni sahiplerini davet ediyoruz. Bu ödeme planını öncelikle lanse ettiğimiz ev sahiplerimizden gördüğümüz ilgi ve gerçekleşen satışlar bizi çok mutlu etti. Yeni kampanyamızda teslime kadar ara ödeme yapılmayacak olması, yatırımcıların özellikle ilgisini çekti” dedi.

Projede 45 dükkan bulunuyor

39 bin 168 metrekarelik alan üzerinde yükselen ONS İncek projesi; 41, 43 ve 45 katlı 3 blokta toplam 992 residence daireden meydana geliyor. 15 bin metrekarelik kısmı yeşil alanlara ayrılan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer alıyor. 45 dükkanın yer aldığı bir AVM'yi bünyesinde bulunduran projede yaşayanlar ocaktan fırına, çamaşır makinesinden buzdolabına, bulaşık makinesinden aspiratöre kadar tüm beyaz eşyaların dahil olduğu akıllı evlerin sahibi oluyor.