Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Optimist Residence için ön talep toplanıyor

Mist İnşaat tarafından Fikirtepe'de konumlandırılan Optimist Residence projesinde ön talep toplama çalışmaları devam ediyor. Projede fiyatlar 543 bin TL'den başlıyor.

İstanbul'un değeri hızla yükselen bölgesi Fikirtepe'de yükselecek olan Optimist Residence projesinde toplam 554 konuta yer veriliyor. Ön talep toplama çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlanan Optimist Residence'da alanları 44 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar bulunuyor.

Lansman öncesi döneme özel 543 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Optimist Residence projesinden konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 30 peşinatla 60 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor. 3.40 metre brüt, 3.15 metre net tavan yüksekliğiyle yatırımcısına ferah bir yaşam alanı sunan proje, aynı zamanda karlı bir yatırım fırsatı da sağlıyor.

Marmaray Ayrılık Çeşme durağına 150 metre, Uzunçayır Metrobüs ve Ünalan Metro kesişim noktasına ise 200 metre mesafede inşa edilen Optimist Residence projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.optimistresidence.com.tr adresinden ya da 444 30 67 numaralı telefondan erişilebiliyor.