Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Optimist Residence'da ön satışlar başladı

Mist İnşaat tarafından Fikirtepe'de konumlandırılan Optimist Residence projesinde lansman öncesi satışlar başladı. Projede fiyatlar 500 bin TL'den başlıyor.

Kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlanmasıyla birlikte İstanbul'un en hızlı prim yapan lokasyonlarından biri haline gelen Fikirtepe'de 13 bin 400 metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Optimist Residence projesinde toplam 550 daireye yer veriliyor. Alanları 56 metrekare ile 166 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelerin yer aldığı Optimist Residence'da lansman öncesi satışlara başlandı.

Aralık 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projeden konut sahibi olmak isteyenler firma bünyesinde sunulan vade arksız 60 ay taksit imkanından yararlanabiliyor. Daire fiyatlarının 500 bin TL'den başlangıç gösterdiği Optimist Residence projesi tamamlandığında en küçük dairelerin minimum 2 bin TL'den kiraya verilebileceği öngörülüyor.

Marmaray ve Kadıköy-Kartal metrosunun kesişme noktası olan Ayrılık Çeşmesi durağına 150 metre, Uzunçayır metrobüs ve Ünalan metro kesişim noktasına 200 metre mesafede konumlandırılan Optimist Residence projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.optimistresidence.com.tr adresinden ya da 0216 650 83 11 numaralı telefondan erişilebiliyor.