Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Optimum Gardens'ta fiyatlar 295 bin TL'den başlıyor

Optimum Yatırım Geliştirme'nin Anadolu yakasının yıldızı Pendik'te inşa ettiği Optimum Gardens projesinde daireler 295 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Pendik'te hayata geçirdiği projelerle bölgeye yepyeni bir konut anlayışı kazandıran Optimum Yatırım Geliştirme'nin geçtiğimiz yıl satışa çıkardığı projesi Optimum Gardens'ta satışlar tüm hızıyla sürüyor. İstanbul'un hızla gelişen yatırım alanlarından Pendik'te 10 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan projede teslimlerin Mart 2018'de başlaması hedefleniyor.

Toplamda 191 dairenin yer aldığı projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar bulunuyor. Daire fiyatlarının 295 bin TL ile 770 bin TL arasında değiştiği Optimum Gardens projesi metroya yakınlığıyla konforlu bir yaşamın yanı sıra karlı bir yatırımın da kapılarını aralıyor.

E-5’e 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 2 dakika, Viaport AVM'ye 4 dakika, sahile ise 10 dakika uzaklıkta konumlandırılan Optimum Garden projesinin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, güneşlenme alanları, kapalı otopark, fitness merkezi, Türk hamamı, sauna, buhar odası, çocuk oyun alanları ve basketbol sahası bulunuyor.