Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Optimum IQ Kartal satışa çıkmak için gün sayıyor

Optimum Yatırım Geliştirme imzasıyla Anadolu yakasının incisi Kartal'da inşa edilecek olan Optimum Kartal IQ projesinde satışlar önümüzdeki günlerde başlayacak.

Hayata geçirdiği "Optimum" markalı projelerle konforlu bir yaşam ve karlı bir yatırım imkanı sunan Optimum Yatırım Geliştirme, Anadolu yakasına yatırım yapmaya devam ediyor. Şirketin yeni projesi Optimum IQ Kartal'da satışların kısa süre içerisinde başlayacağı tahmin ediliyor.

İstanbul'un değer kazanmaya devam eden ilçelerinden Kartal'da 3 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Optimum IQ Kartal projesinde toplam 110 daireye yer veriliyor. 21 katlı tek bloktan meydana gelen Optimum IQ Kartal'da alanları 67 metrekare ile 138 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor.

Mart 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Optimum IQ Kartal lokasyonuyla dikkat çekiyor. Mesa Kartall, Mai Residence ve Gedik Üniversitesi'ne komşu konumda yükselen projede daire fiyatları ve ödeme planları ise henüz açıklanmadı.

Optimum IQ Kartal hakkında ayrıntılı bikgi ve ön talep toplama formuna www.optimumyatirim.com adresinden ulaşılabiliyor.