Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Orhangazi Göl Konakları'nda teslimlere Ocak 2019'da başlanacak

LC Rumeli İnşaat'ın Bursa'nın Orhangazi ilçesinde konumlandırdığı Orhangazi Göl Konakları projesinde satışlar devam ediyor. Projede fiyatlar 650 bin TL'den başlıyor.

Bursa'nın gelişmeye devam eden bölgelerinden Orhangazi'de 11 bin 545 metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirilen Orhangazi Göl Konakları projesinde toplam 41 villaya yer veriliyor. Her villanın kendine ait bir bahçesinin bulunduğu projede iki çeşit villa yer alıyor. Projede yer alan tekli villalar 300 metrekare, ikiz villalar ise 230 metrekare büyüklüğünde.

Teslimlerine Ocak 2019'da başlanması planlanan Orhangazi Göl Konakları'nda fiyatlar ise 650 bin TL ile 900 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. 4 bin 500 metrekaresi yeşil alanlara ayrılan projeden yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Tamamlandığında en küçük villanın minimum 2 bin 500 TL'den kiraya verilebileceği tahmin edilen Orhangazi Göl Konakları ödeme planına göre; peşinat sonrasında teslime kadar yüzde 30'luk ödeme daha yapılıyor. Kalan yüzde 50'lik bedel için konut kredisi kullanılabiliyor.

Orhangazi ve İznik Gölü'ne 5 dakika, Bursa Merkeze 20 dakika ve Osmangazi Köprüsü'ne ise 15 dakika mesafede yer alan Orhangazi Göl Konakları projesinin sosyal donatı alanları arasında; çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, fitness merkezi, otopark, basketbol sahası ve market bulunuyor.