Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Optimist Residence
2 Yıl Sonra Teslim
Optimist Residence İstanbul Anadolu / Kadıköy Proje Detayı
Sur Yapı Antalya
2 Yıl Sonra Teslim
Sur Yapı Antalya Antalya / Kepez 107.100 TL - 460.800 TL Proje Detayı
Tema İstanbul Bahçe
1 Yıl Sonra Teslim
Tema İstanbul Bahçe İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 509.000 TL - 1.637.000 TL Proje Detayı

Orion Park Gold projesinde fiyatlar belli oldu

Akçatı İnşaat güvencesiyle Bursa İnegöl Yenişehir’de yaşama kazandırılan Orion Park Gold projesinde fiyatlar ve ödeme planları belli oldu.

Orion Pak Gold projesinde 3+1 daireler 270 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

9 bin 900 metrekare alan üzerinde Bursa İnegöl’de hayata geçirilen projede yer alan dairelerin tamamı 3+1 konseptinde ve 150 metrekare büyüklüğünde tasarlandı.

2 blok şeklinde tasarlanan projede toplam 100 adet konut bulunuyor. projede yer alan konutların tamamı 3+1 tipinde ve 150 metrekare büyüklüğünde tasarlandı.

Akçatı İnşaat tarafından inşa edilen Orion park Gold projesi aileler için tasarlandı. Her dairede bir balkon bulunan projenin ankastre mutfak donanımı ve beyaz eşyaları da alıcına hediye.

Projeden konut sahibi olmak isteyenlere özel ödeme seçenekleri sunulan projeden daire sahibi olmak kolaylaştırılıyor.

Orion Park Gold projesi sağladığı sosyal imkanlarla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Projenin sosyal olanakları arasında açık otopark, kameralı güvenlik, Türk hamamı, fitness salonu, sauna, güvenlik, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun parkı ve yeşil alanlar yer alıyor.

Deprem yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirilen projede anahtar teslimlerinin ise Haziran 2019 yılında gerçekleştirilmesi hedefleniyor.