Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Orion Park Gold projesinde fiyatlar belli oldu

Akçatı İnşaat güvencesiyle Bursa İnegöl Yenişehir’de yaşama kazandırılan Orion Park Gold projesinde fiyatlar ve ödeme planları belli oldu.

Orion Pak Gold projesinde 3+1 daireler 270 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

9 bin 900 metrekare alan üzerinde Bursa İnegöl’de hayata geçirilen projede yer alan dairelerin tamamı 3+1 konseptinde ve 150 metrekare büyüklüğünde tasarlandı.

2 blok şeklinde tasarlanan projede toplam 100 adet konut bulunuyor. projede yer alan konutların tamamı 3+1 tipinde ve 150 metrekare büyüklüğünde tasarlandı.

Akçatı İnşaat tarafından inşa edilen Orion park Gold projesi aileler için tasarlandı. Her dairede bir balkon bulunan projenin ankastre mutfak donanımı ve beyaz eşyaları da alıcına hediye.

Projeden konut sahibi olmak isteyenlere özel ödeme seçenekleri sunulan projeden daire sahibi olmak kolaylaştırılıyor.

Orion Park Gold projesi sağladığı sosyal imkanlarla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Projenin sosyal olanakları arasında açık otopark, kameralı güvenlik, Türk hamamı, fitness salonu, sauna, güvenlik, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun parkı ve yeşil alanlar yer alıyor.

Deprem yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirilen projede anahtar teslimlerinin ise Haziran 2019 yılında gerçekleştirilmesi hedefleniyor.