Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Orkun Mia Bornova’da yüzde 35 peşinatla ev sahibi olma imkanı

Orkun Mia projesi İzmir Bornova’da hayata geçiriliyor. 2+1 dairelerden oluşan projede fiyatlar 450 bin TL’den başlıyor. Projede yüzde 35 peşinatla ev sahibi olunabiliyor.

Serkan Orkun İnşaat tarafından İzmir Bornova’da hayata geçirilen Orkun Mia projesi bin 136 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Tamamı 2+1 dairelerden oluşan projede toplam 45 daire yer alıyor.

10 katlı bloktan oluşan Orkun Mia Bornova’da her katta 5’er daire yer alıyor. Projede 6 adet ticari ünite de yer alıyor.

ORKUN MİA BORNOVA DAİRE FİYATLARI

Projenin isminde kullanılan “mia” kelimesi “parlayan” anlamına geliyor. Projede yer alan dört farklı tipten oluşan 2+1 dairelere İzmir’in parlayan bölgelerinden olan Alsancak, Foça, Urla ve Alaçatı isimleri verildi.

Orkun Mia Bornova projesinde daire fiyatları 450 bin TL’den başlıyor. Teslim tarihi Temmuz 2019 olarak belirlenen projede yüzde 35 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan bedel ise konut kredisi ile taksitlendirilebiliyor.

YENİ METRO GÜZERGAHINDA YÜKSELİYOR

Orkun Mia Bornova projesi yeni yapılacak metro güzergahına yakın bir konumda yer alıyor. Proje ayrıca otogara, çevreyolu çıkışına, Kamil Tunca Bulvarı’na ve şehir merkezine de yakın mesafede.

Orkun Mia Bornova, Point Alışveriş Merkezi’nin hemen yanı başında yükseliyor. Proje; Ege Üniversitesi, Ege Üniversitesi Hastanesi, Forum Alışveriş Merkezi, Şifa Hastanesi ve Yaşar Üniversitesi’ne de yakın bir konumda.

Orkun Mia Bornova projesinde açık/kapalı mutfak seçenekleri yer alıyor. Projede konut sahiplerine sunulan ayrıcalıklar ise şöyle:

  • Açık otopark
  • Kapalı otopark
  • Spor salonu
  • Kameralı güvenlik
  • Yangın merdiveni
  • Özel peyzaj düzenlemesi