Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Orlando Bloom New York’taki evini satışa çıkardı

Orlando Bloom, 2014 yılında 4.75 milyon dolara aldığı evini satışa çıkardı. New York’taki ev detaylarıyla dikkat çekiyor.

Dünyaca ünlü İngiliz oyuncu Orlando Bloom New York’taki evini satıyor. Bloom, 2014 yılında 4.75 milyon dolara aldığı New York, Sugar Loaf Binası’ndaki evini yakın zamanda satışa çıkardı.

Milliyet'te yer alan habere göre, milyon dolarlık binanın dördüncü katında yer alan daire detaylarıyla dikkat çekiyor.

Evin en çok dikkat çekici bölümlerinden bir tanesi, daha çok Amerikan mimarisinde görülen, “great hall” olarak adlandırılan büyük salon. Oturma, çalışma, yemek, misafir odaları ile mutfağın bir arada bulunduğu yüksek tavanlı geniş salonlar için “great hall” tabiri kullanılıyor.

Oturma alanı, zarif bir cam sehpayla tamamlanmış. Ortama estetik katan şık sütunları, ışık alan geniş pencereleriyle evin salonu; eski dönemlerin önemli binalarının şatafatlı salonlarını andırıyor. Salonun tam ortasında, rahatlığı daha ilk bakışta belli olan ikonik bir koltuk yer alıyor.

Büyük salonda eski tipte ahşap bir sehpa ve ayakları süslemeli antik kanepeler yer alıyor. Evin bu bölümü, tarzıyla aynı zamanda “country” tarzını da New York’un göbeğine taşıyor.