Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Örnekköy Kentsel Dönüşüm Projesinde 6 tip konut olacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen kentsel dönüşüm projesi Örnekköy Kentsel Dönüşüm projesinde 6 farklı tipte tasarlanan konut seçeneklerine yer verilecek.

>Türkiye genelinde başlatılan kentsel dönüşüm seferberliği tüm hızıyla devam ediyor. Büyük şehirler başta olmak üzere yurdun dört bir yanında devam eden kentsel dönüşüm seferberliği kapsamında önemli adımlar atan belediyelerden bir tanesi İzmir Büyükşehir Belediyesi..

Örnek kentsel dönüşüm projelerinden biri olacak

İzmir’de hayata kazandırılacak olan Örnekköy Kentsel Dönüşüm projesi benzeri kentsel dönüşüm çalışmaları için güzel bir örnek teşkil etmeye hazırlanıyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yerinde dönüşüm ve hak sahipleri ile uzlaşı esasına dayanan Örnekköy Kentsel Dönüşüm projesinde konut alıcılarına toplam 6 farklı tipte planlanan konut seçenekleri sunuluacak.

6 farklı planda tasarlanan konut seçeneklerine yer verilecek olan İzmir Örnekköy Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında yer verilecek daire tipleri ise şu şekilde sıralanıyor:

  • 60 m² büyüklüğünde 1+1 daire

  • 70 m² büyüklüğünde 2+1 daire

  • 83 m² büyüklüğünde 2+1 daire

  • 96 m² büyüklüğünde 2+1 daire

  • 108 m² büyüklüğünde 3+1 daire

  • 123 m² büyüklüğünde 3+1 daire

3 bin 520 konut ve 338 iş yerine yer veriliyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen Örnekköy Kentsel Dönüşüm Projesi etaplar halinde inşa edilecek. Projede toplam 3 bin 520 adet konut ve 338 adet de iş yerine yer veriliyor. 18 hektarlık alan üzerinde hayata kazandırılacak olan İzmir Örnekköy Kentsel Dönüşüm projesinde tüketiciye 6 farklı tipte tasarlanmış konut seçeneği sunuluyor.

30 dönümlük alan yeşile ve rekreasyona ayrıldı

Proje kapsamında toplam 30 dönümlük alan yeşil alanlara ve rekreasyon alanlarına ayrıldı. Ayrıca projede sosyal alanlar kapsamında semt spor alanı, içinde kapalı pazar yeri ve sosyal merkez de yer alacak olan İzmir Büyükşehir Belediyesi Hizmet alanı ve 3 tane de büyük kent meydanı yer alacak.

Örnek teşkil edecek büyük kentsel dönüşüm projesindeki çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.