Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Oryapark İstanbul'da teslime 9 ay kaldı

Oryataş İnşaat tarafından Ümraniye'de inşa edilen Oryapark İstanbul projesinde sıfır faiz, sıfır peşinat ve sıfır KDV kampanyası sürüyor.

Anadolu yakasının gelişen semtlerinden Ümraniye'de yükselen Oryapark İstanbul projesi 36 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçiriliyor. 2 kule toplam 526 konutun yer aldığı projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar yer alıyor. Daire büyüklüklerinin 82 metrekare ile 238 metrekare arasında değiştiği projenin teslimlerine ise Aralık 2016'da başlanması bekleniyor. Projede ayrıca 27 katlı bir ofis bloğu, 20 mağazadan oluşan alışveriş caddesi ve otel alanı bulunuyor.

Teslime kadar yüzde 35 oranında prim yapması beklenen projede daire fiyatları 571 bin 644 liradan başlıyor. Peşin ödemelerde yüzde 5 oranında indirim yapılan projenin TEB, Garanti Bankası ve Akbank ile anlaşması bulunuyor.

Oryapark İstanbul'un sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, çocuk oyun alanları, parti odaları, çok amaçlı spor sahası, yürüyüş parkurları, özel kat bahçeleri, açık ve kapalı otoparklar yer alıyor. Üçüncü Köprü bağlantı yoluna 2 kilometre mesafede yer alan Oryapark İstanbul, Bebek ve Bağdat Caddesi’ne ise 20 dakika uzaklıkta bulunuyor.