Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Osman Gazi Köprüsü, Karamürsel'in değerini 10 katına çıkardı

Osman Gazi Köprüsü'nün açılışı sebebiyle konuşan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, "Köprü ile değeri 1 lira olan yer 10 liraya çıktı" dedi.

Osman Gazi Köprüsü'yle birlikte Karamürsel'de 1 lira olan yerin şimdi 10 lira olduğunu söyleyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, bu fiyatların köprü açıldıktan sonra daha da artacağını tahmin ettiğini söyledi. Karaosmanoğlu, "Türkiye için çok büyük bir kazanım. Tabi ulaşım bir ülkenin gelişimi için en önemli enerji kaynağı vücudumuzdaki kan dolaşımı ne kadar sağlıklı olursa o kadar sağlıklı bir insan oluruz. Ülkenin ulaşımı da ne kadar hızlı ve güvenli olursa, o ülke o kadar hızlı kalkınır, gelişir. Onun için Türkiye'nin gelişmesi adına bu projeler yapılıyor. Artık bizim mühendisimiz bunları yapabiliyor. Bizim tekniyenimiz, bizim işçimiz bunu yapıyor" diye konuştu.

Türkiye'nin gelişen bir ülke olduğunu vurgulayan Karaosmanoğlu, "Türkiye'yi kıskanıyorlar. O yüzden bizi rahat bırakmıyorlar zaten, hayal edemiyorlar Türkiye'nin bu şekilde gelişimini. Köprüyle 6 saatlik yok neredeyse 3 saate düşüyor. Onun için Osman Gazi Köprüsü, Kocaelimize hayırlı olsun dediğimiz gibi Türkiye'ye de hayırlı olsun."