Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Osmanlı Mahallesi yatırımcının ilgi odağı oldu

Bursa'nın Yıldırım ilçesine kurulacak olan Osmanlı Mahallesi'nde çalışmalar yakında başlayacak.

Osmanlı'nın görkemli ve gösterişli yapısı Bursa'nın Yıldırım ilçesinde tekrar yaratılıyor. Kısa sürede Bursalıların ilgi odağı haline gelen projenin, dekorasyonu ve mimarisiyle "canlı müze" niteliğinde olması bekleniyor.

Osmanlı ruhu Bursa'ya gelecek

Projeyle ilgili bilgi veren Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali "Bu mahalleyi Değirmenlikızık'a yapıyoruz. Nasıl Cumalıkızık'ta 700 yıl boyunca bir köy yaşamı varsa bu da 700 yıl önceki insan ilişkilerini ve ticaret anlayışını hayata geçirecek bir proje olacak.

15 milyon liraya mal olacak bu çalışmanın projesi bitti, uygulamaya başlıyoruz. Oraya giden turistler 700 yıl önceki giyim kuşam, ticari anlayışla karşılaşacak. Mahallede üslup, nezaket nasıldı, orada da böyle bir proje yapıyoruz. Değirmenlikızık'ta çınarların olduğu bir yer var. 5 bin metrekareye yakın bir alan. Orada tarihi anıt çınarlarımız var. Oraya Bursa Evleri de yapacağız. Esnafın hangi ürünleri sattığını, birbirlerine nasıl hitap ettiğini, bir ahilik anlayışı içinde, temsili olarak yaşatacağımız bir mahalle olacak." diye konuştu.