Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Oyakkent 3. Etap için düğmeye basıldı

Oyak tarafından Oyakkent 3. Etap inşası için gerekli çalışmalara start verildi. Oyakkent 3. Etap ihalesi 11 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilecek.

İstanbul Avrupa Yakasının sürekli yükselen ve değerlenen lokasyonlarından bir tanesi olarak dikkat çeken Başakşehir bölgesinde hayata kazandırılacak Oyakkent 3. Etapta konut ve ticari alanlara yer verilecek. Net arsa alanı 187 bin 507 metrekare şeklinde belirlenen Oyakkent 3. Etap Başakşehir karma konseptli projesinin inşaat alanı ise bin 206, 41 metrekare şeklinde belirlendi.

Oyak, sonunda Oyakkent 3. Etap için çalışmalarına başladı. Çalışmalarına start verilen Oyakkent 3. Etabın arsa satışı karşılığında gelir paylaşımı işi ihalesinin ilk oturumu 11 Haziran 2018 tarihinde yapılacak. İhale ile ilk çalışmalarının startını veren Oyak, ihaleyi belirlenen tarihte saat 14.00’da yapacak.

Oyakkent projesinin 3. Etabı karma konseptte yaşama kazandırılacak. Proje planı karma konseptte tasarlanan Oyakkent 3. Etabın arsa satışı karşılığında gelir paylaşımı ihalesinin gerçekleşmesinin hemen ardından inşaat çalışmalarına da start verilmesi bekleniyor.

Oyakkent 3. Etapta belirlenen plan dahilinde konut ve iş yerlerine yer verilecek. Oyak tarafından Oyakkent 3. Etap projesinin arsa karlığında gelir paylaşım işi ihalesinin ilk oturumu 11 Haziran 2018 tarihinde saat 14.00’da yapılacak. İhalenin ardından projenin hayata kazandırılaması için gerekli olan çalışmalara da hız verilmiş olacak.

Avrupa Yakasının her geçen gün daha da değerlenen lokasyonlarından bir tanesi olarak dikkat çeken Başakşehir'de sektöre kazandırılacak Oyakkent 3. Etapta projesinde farklı özelliklerde tasarlanmış konut ve ticari alanlara yer verilecek. Oyak tarafından hayata kazandırılan Oyakkent 3. Etap projesinin net arsa alanı 187 bin 507 metrekare şeklinde belirlenen Oyakkent 3. Etap Başakşehir karma konseptli projesinin inşaat alanı ise bin 206, 41 metrekare şeklinde olacak.