Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ozan Güven'in üçüncü ayakkabı mağazası Bağdat Caddesi'nde açılacak!

Türkiye’nin en başarılı oyuncularından Ozan Güven Nişantaşı ve Beşiktaş’ta şubeleri bulunan ayakkabı mağazalarına bir yenisini daha ekliyor.

Oyunculuk kariyeri başlamadan önce ayakkabı satıcılığı yapan Ozan Güven yeni ayakkabı mağazasını İstanbul Kadıköy ilçesinde yer alan meşhur Bağdat Caddesi’nde açmaya hazırlanıyor.

Uzun yıllar hem ayakkabı satıcılığını hem de oyunculuk kariyerini bir arada yürüten Ozan Güven bu alandaki istikrarı ile de sevenlerinin gönlünde taht kurmayı başarıyor. Ünlü olmadan önceki mesleğini bırakmayan sevilen oyuncu Ozan Güven daha önceden Nişantaşı ve

Beşiktaş’ta ayakkabı mağazaları açmıştı. Başarılı oyuncunun yeni hedefi ise Bağdat Caddesi oldu. Güven şimdi de İstanbul’un ve Kadıköy’ün en popüler caddelerinden bir tanesi olan Bağdat Caddesi’nde yeni bir mağaza açmak için hazırlıklara başladı.

Bağdat Caddesi’ndeki mağazanın hizmete girmesiyle birlikte Ozan Güven İstanbul’daki ayakkabı mağazalarının sayısı üçe çıkmış olacak.
Oyunculuktan önce ayakkabı satıcılığı yaparak geçimini sağlayan Türkiye’nin en ünlü oyuncularından Ozan Güven, ünlü olduktan sonra da eski mesleğini hiç bırakmadı. Halen bu alanda çalışmalar yürüten Güven, yeni mağazasını açmaya hazırlanıyor. Beşiktaş ve Nişantaşı’nda mağazaları olan Güven, yeni şubesini Bağdat Caddesi’nde hayata kazandıracak.

Ozan Güven’in şu sıralarda gündeminde Bağdat Caddesi’nde açmaya hazırlandığı yeni mağazasının dekorasyonu var. Yeni mağazanın iç tasarımıyla da yakından ilgilenen başarılı oyuncu tüm hazırlıklar tamamlandıktan sonra büyük bir açılış organize etmeyi planlıyor. Ozan Güven’in yeni mağazasının açılışına birçok ünlü ismin katılım göstermesi bekleniyor.