Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Özcan Tahincioğlu: Kampanya hem ekonomiye hem de sektöre değer katacak

En kârlı yatırımın gayrimenkul olacağını ifade eden Özcan Tahincioğlu; “Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası hem ekonomiye hem de sektöre değer katacak” dedi.

Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen “Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası” resmen başladı. Kampanya, 100 bin bağımsız bölüm ve 33 projeyi kapsıyor. Detaylarını Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un açıkladığı Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası ile konutların satış fiyatında yüzde 10 indirim ve 0.98 faiz oranı sunuluyor.

KAMPANYAYA TAHİNCİOĞLU’NDAN TAM DESTEK GELDİ

Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası’na Tahincioğlu; Nidapark İstinye, Nidapark Kayaşehir ve Nidapark Küçükyalı projeleriyle katıldı. 31 Ekim’e kadar sürecek olan kampanya kapsamında Tahincioğlu’ndan konut, ofis ve dükkan alımlarında peşinat oranı yüzde 10'a düşürüldü. Ayrıca kalan bedel için ise 0.98 faiz oranıyla 120 aya kadar ödeme seçeneği sunuluyor.

Kampanya hakkında açıklamalarda bulunan Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu; “Bu dönemde en kârlı yatırım gayrimenkul yatırımı olacak. Kampanyanın hem ekonominin hem de sektörün değer kazanması anlamında çok önemli bir kampanya olduğuna inanıyoruz” dedi.

“MÜLK SAHİBİ OLMAK İSTEYENLER İÇİN BÜYÜK BİR FIRSAT”

Bankalardaki faiz oranlarının yüksek olduğu bir dönemde Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası gibi bir kampanyanın hem ülke ekonomisi hem de kalkınma açısından önemli olduğunu belirten Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu; “Mülk sahibi olmak isteyenler için büyük bir fırsat” ifadelerini kullandı.