Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Özen Kuzu: Şimdi konut almanın tam zamanı

Konut almanın tam zamanı olduğunu belirten Özen Kuzu, Türkiye için Kazanç Vakti kampanyası sonunda stokların eriyeceğini öngördüğünü ifade etti.

Konutta Türkiye için Kazanç Vakti kampanyasına destek verdiklerini ifade eden Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO'su Özen Kuzu, İstanbul'un denize sıfır tek premium projesi SeaPearl Ataköy ile ilgili açıklamalarda bulundu. Lüksü yeniden yorumladıklarını belirten Özen Kuzu, sektör adına sıra dışı bir projeye imza attıklarını söyledi.

TARİHİ KAMPANYAYA DESTEK

Özen Kuzu, Türkiye'nin güçlü ekonomisine destek vermek için tarihi kampanyaya dahil olduklarını açıkladı. Tarihi kampanyaya SeaPearl Ataköy ile dahil olduklarını ifade eden Kuzu; “31 Ekim'e kadar sürecek kampanya kapsamında SeaPearl Ataköy'de yüzde 10 indirim avantajı sunuyoruz” açıklamasında bulundu.

KONUT STOKLARI ERİYECEK

Sabah Gazetesi'nden Seda Tabak'ın haberine göre; Özen Kuzu, konut almak için en uygun zamanın şu an olduğunu ifade etti. Kampanyanın süreceği 2 aylık sürecin sonunda 10 milyar TL ciro elde edileceğini söyleyen Kuzu; “10-12 bin konutun satılacağını, stokların eriyeceğini öngörüyorum. Türkiye için Kazanç Vakti kampanyası ile konut almanın tam zamanı olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.