Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Özlem Süer Büyükyalı İstanbul'dan ilham aldı

Büyükyalı İstanbul projesinin dört farklı konseptte tasarlanan örnek dairelerindeki taşlar Özlem Süer'in "kaftan-kimono" koleksiyonuna ilham verdi.

Sakinlerine ve ziyaretçilerine her anlamda “iyi bir yaşam” sunmayı hedefleyen Büyükyalı İstanbul’un dört farklı konseptteki örnek dairelerinde kullanılan taşlar, ünlü modacı Özlem Süer’in 16 ünik parçadan oluşan “kaftan-kimono” koleksiyonuna ilham kaynağı oldu.

Özlem Süer’in Büyükyalı İstanbul’un kişiye özel iyi yaşam konseptlerinden ilham alarak tasarladığı “Live Life Good” koleksiyonunun lansmanı, 19 Ekim Perşembe günü Büyükyalı İstanbul’da aralarında; Ayşegül Hotiç, Begüm Kütük, Belinda&Yasemin Aras, Gül Özyeğin ve İzabel Bulut gibi çok sayıda ismin katılımıyla gerçekleşti.

Özlem Süer’in bir tarafında İstanbul’un tarihi dokusu diğer tarafında deniz manzarası bulunan mekanda, yaşamı keyifle ağırlayan bir ruhla tasarladığı “Live Life Good" kimono&kaftan koleksiyonunun enstelatif performansı, davetliler tarafından büyük beğeni topladı.

“İnsan” ve “iyi yaşam” kavramlarını odağına alan, sakinlerine ve ziyaretçilerine her anlamda “iyi bir yaşam” sunmayı hedefleyen Büyükyalı; konsepti, kalite anlayışı ve yarattığı değerlerle dikkat çekiyor.

“Büyükyalı’nın beni en çok etkileyen yanlarından biri, kendine has bir hikayesi olması. Büyükyalı’nın iyi yaşamı sahiplenen, insanların hayatlarına konfor ve keyif katmayı amaçlayan bir bakış açısı var diyen Özlem Süer, “Hikayesi olan, hayattan alınan keyfe gönderme yapan, kendi içinde anlamlar barındıran, sembollerle çıkış yapan tasarımlar yapmamız, işbirliğimiz için önemli bir bileşen oldu” diyerek şöyle devam etti:

“Kimono&kaftanlardan oluşan “Live Life Good” koleksiyonu; konfor, lüks ve iyi yaşamın en yumuşak en ruhsal anlamda keyifli halini yaşatacak anlar için tasarlandı Büyükyalı’nın denizle ve tarihi yarımadayla olan ilişkisinin yanı sıra, içerisinde barındırdığı tarihi yapılar beni çok etkiledi. Dört taştan alınan ilhamla farklı konseptte dört örnek daire tasarlanmış. Her biri farklı bir cevher olan bu tasarımlar, koleksiyonumuzun ilham kaynağı oldu. Koleksiyon, tamamen konfor ve iç mekanı modayla nasıl birleşebiliriz sorusuna yanıt olarak ortaya çıktı. Burada bizi etkileyen büyük bir konfor algısı oldu.

Denizi gören aydınlık ve ferah mekanların, iyi yaşamı en kaliteli şekilde vurgulayan iyi düşünülmüş alanların olması, tasarımlarda da kendini hissettiriyor. Koleksiyonu hazırlarken tarihle içiçe, pencereleri açarak denizin iyot kokusuyla çalıştık. Bu nedenlerle rahatlık ve konfor duygusunu en çarpıcı şekilde hissettirmesi için “kimono-kaftan” koleksiyonuna karar verdik. Modernliği de yansıtması için tasarım oyunları yaptık, bunu da en iyi şekilde kesimlerde ve taş refleksiyonunda görüyoruz” dedi. Özlem Süer “Live Life Good” koleksiyonunda; “Golden Quartz”ın özgünlüğü,“Platinum Quartz”ın lüksü, White Opaline”in gün ışığıyla birlikte dönüşümü, “Clear Crystal”in ise inovasyonu sembolize ettiğini söyledi.