Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Özyurtlar Bahaş Esenyurt için ön talep toplanıyor

Özyurtlar İnşaat ve Bahaş Holding ortaklığında İstanbul'un gelişmeye devam eden bölgelerinden Esenyurt'ta konumlandırılacak yeni proje için çalışmalara başlandı.

İstanbul'un yüksek prim vadeden lokasyonlarından Esenyurt'ta 73 bin 690 metrekarelik arazi üzerinde geliştirilecek olan Özyurtlar Bahaş Esenyurt projesinde toplam bin 608 konut ve 125 mağazadan oluşan bir alışveriş merkezine yer veriliyor. İnşaat çalışmaları ve satışlarına 2017 yılının ilk yarısında başlanması beklenen proje için ön talep toplanıyor.

Aralık 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler bulunuyor. Daire fiyatları ve ödeme planlarının henüz açıklanmadığı proje Akbatı AVYM'ye 1.2 kilometre, TEM Otoyolu'na 850 metre, Esenyurt İlköğretim Okulu'na 320 metre mesafede yer alıyor. Toplamda 10 bloktan meydana gelecek olan projenin yatırım bedeli 405 milyon 300 bin TL olarak açıklandı.

ÇED sürecinin başladığı Özyurtlar Bahaş Konutları Esenyurt projesinin sosyal olanakları arasında yüzme havuzu, güvenlik, otopark, fitness salonu, sauna, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, spor alanları, cafe ve mağazalar yer alıyor.