Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Özyurtlar İnşaat projelerinde kampanya devam ediyor

Özyurtlar İnşaat'ın İstanbul'un gelişmeye devam eden bölgelerinden Esenyurt, Büyükçekmece ve Bahçeşehir'de konumlandırdığı 5 projesinde faiz oranı 0,70'e sabitlendi.

Emlak Konut GYO'nun 15 Temmuz'da yaşanan hain darbe girişimi sonrası başlattığı ve GYODER'in destek verdiği "Ülkemizin geleceğine güveniyoruz" kampanyasının ardından Özyurtlar İnşaat da satışları devam eden 5 projesinde yeni bir kampanyaya başladı.

Şirketin Esenyurt, Büyükçekmece ve Bahçeşehir'de konumlandırdığı NLogo, NCadde Ottoman, NCadde Agora, 1Coastal City ve NLive projelerinde yüzde 20 peşinat sonrasında, 120 aya kadar 0,70 faiz oranı uygulanıyor.

NLogo İstanbul, 2017'de teslim edilecek

Toplamda 2 bin 519 dairenin yer aldığı NLogo İstanbul'da stüdyodan 3+1'e kadar değişen farklı daire seçenekleri yer alıyor. 34 bin 580 metrekarelik arazi üzerinde yükselen projede teslimler 2017 yılının Aralık ayında gerçekleştirilecek. 7 blok halinde yükselen NLogo, 200 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor.

NCadde Ottoman'ın içerisinde bir otel bulunuyor

Teslimlerine 2018 Mayıs'ta başlanacak olan NCadde Ottoman'da 427 birim bulunuyor. İçerisinde bir de otelin hizmet vereceği 3 katlı bitişik nizamdaki bloklardan oluşan NCadde Ottoman, otel ve ofis konseptini bir araya getiriyor.

NCadde Agora'da ticari birimler yer alıyor

Stüdyo, 1+1 ve 2+1 tipinde tasarlanmış toplam 144 konutun yer aldığı NCadde Agora, 24 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Geniş avlulu özel mimarisi sayesinde NCadde Agora'da ticari birimlere de yer veriliyor. Proje 2 bloktan meydana geliyor.

1Coastal City teslim için gün sayıyor

208 daireden meydana gelen 1Coastal City'de 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor. Yıl sonunda tamamlanması planlanan projede özel teraslı daireler de mevcut. 5 bin metrekarelik alan üzerinde 3 blok halinde yükselen sitede 27 adet ticari birim hizmet verecek.

NLive Bahçeşehir ailelere özel tasarlandı

Tamamı 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan NLive Bahçeşehir projesi 98 konuttan oluşuyor. 2017 yılının Mart ayında teslimleri başlayacak olan NLive Bahçeşehir, 4 bin metrekare arsa üzerinde tek blok halinde yükseliyor. Ailelere özel bir yaşam alanı olarak tasarlanan proje site konsepti dışında kendine has bir yapı oluşturuyor.