Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Özyurtlar İnşaat'ın "N" markalı projelerinde 240 ay vade imkanı sunuluyor

Özyurtlar İnşaat'ın Bahçeşehir ve Esenyurt bölgelerinde konumlandırdığı 3 projesinde vade süresi 240 aya uzatıldı. Kampanya 31 Mart'a kadar devam edecek.

Hayata geçirdiği projelerle yatırımcısına karlı bir yatırım ve konforlu bir yaşam fırsatı sunan Özyurtlar İnşaat'ın Nlogo İstanbul, Ncadde Hayat Residence ve Nlive Bahçeşehir projelerinde 0,79 faiz oranıyla 20 yıl vadeyle konut sahibi olma fırsatı sunuluyor. 31 Mart'a kadar devam edecek olan kampanya kapsamında, yüzde 5 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Özellikle orta gelirlilerin ev sahibi olmasının önüne açacak olan kampanyada; yüzde 0,45 faiz oranıyla 120 ay ya da sıfır faizle 60 ay vade fırsatı da bulunuyor.

Konut almanın tam zamanı

Herkesin ev hayalini gerçeğe dönüştürmek için sürekli gayret gösterdiklerini söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, kampanyalarla konut almayı kolaylaştırdıklarını belirtti. Konut almanın tam zamanı olduğunu vurgulayan Özyurt, “Yüzde 20 peşinat, 240 ay vade ve 0,79 faizle Nlogo İstanbul, Ncadde Hayat Residence ve Nlive Bahçeşehir projelerinden ev sahibi olmak isteyenler, 31 Mart'a kadar banka kredisi yoluyla kampanyamızdan yararlanabilecek” dedi.

Türk ekonomisi büyümeye devam ediyor

Yapılan kampanyalarla Türk ekonomisinin bel kemiği olan gayrimenkul sektörünün dinamizim kazanacağını ifade eden Tamer Özyurt, uzun vadeli konut kredisinin yurt dışında oldukça yaygın olduğunu belirtti. Özyurt, sözlerine şöyle devam etti: “Sadece 10 yıl öncesine kadar sadece beş yıl vadeyle konut kredisi alınırken, bugün bu vadeler 20 yıla kadar uzadı. Tüm bu gelişmeler Türk ekonomisinin ne kadar büyüdüğünü gözler önüne seriyor. Biz de Özyurtlar güvencesiyle üç projemizde vadeleri 20 yıla çıkardık. Üstelik 0,79 faiz oranıyla tüm yatırımcılarımızın alım gücünü kolaylaştırdık.”