Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Palm City Modern’de 10 yıl vadeyle konut alma fırsatı

Gencer Group kalitesiyle Antalya Döşemealtı’nda hayata kazandırılan Palm City Modern projesinde 10 yıla kadar vade seçeneği sunuluyor.

Türkiye’nin en büyük kentlerinden ve turizm merkezlerinden bir tanesi Antalya’da Döşemealtı lokasyonunda Gencer Group imzasıyla sektöre kazandırılan Palm City Modern özgün mimari tasarımı ve sunduğu ödeme kolaylıkları ile sektörde adından söz ettirmeye devam ediyor.

Projede yer alan 178 adet konutun tamamı 186 metrekare büyüklüğünde ve 3+1 planında hayata kazandırılıyor. Fiyatların 700 bin TL’den başlangıç gösterdiği Palm City Modern projesinde daire satın almak isteyen tüketicilere çeşitli ödeme kolaylıkları sağlanarak konut satın alma süreçleri hızlandırılıyor.

Projede yer alan dairelerden birine sahip olmak isteyenlerin başlangıç olarak yüzde 40 peşinat ödemesi yeterli. Geri kalan konut bedeli ise şirket bünyesinden sağlanan finansman yardımı ile 10 yıla kadar vadelendirilebiliyor.
Karlı yatırım ve keyifli bir yaşam alternatifi sunulan proje 63 bin 600 metrekare bir arsa üzerinde inşa ediliyor. Toplam 178 adet daireye yer verilen Gencer Group Palm City Modern Antalya’da yüzde 40 peşinat ve kalan yüzde 60’lık bakiye için 10 yıla kadar vade seçeneği ile konut satın alma fırsatı tüketiciye sunuluyor.

Konut teslimlerinin Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen projede ayrıcalıklı bir yaşamın kapıları aralanacak. Zengin sosyal imkanları ile de tüketiciye lüks donanımıyla hitap eden proje konumu itibariyle de dikkat çekmeyi başarıyor

Gencer Palm City Modern Antalya projesinin sosyal olanakları ise şu şekilde sıralanıyor:

• Yürüyüş yolları
• Yüzme hauzu
• Tenis kortu
• Fitness salonu
• Yeşil alan
• Güvenlik
• Otopark
• Çocuk oyun alanları yer alıyor.