Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Panaroma Suites by KLK satışa çıktı

KLK Yapı'nın 73 yıllık tecrübesiyle Sarıyer'de geliştirdiği Panaroma Suites by KLK projesinde satışlar başladı.

İstanbul'un en değerli bölgelerinden biri olan Sarıyer'de yükselecek olan Panaroma Suites by KLK projesi metrekaresi 8 bin liradan satışa sunuldu. Ağustos 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede 174 konutun yanı sıra 4 ticari birim de yer alıyor. 3. Köprü'ye olan yakınlığıyla kısa sürede yüksek prim yapması öngörülen proje ayrıca sosyal tesis, açık-kapalı havuz ve spor alanlarıyla da dikkat çekiyor.

Sarıyer'e yatırım yapan kazanacak

Bölgede yakın zamanda bu fiyatlara ev bulmanın imkansız hale geleceğini ifade eden KLK YAPI Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Atakan Kulak, projeden daire alanların yakın zamanda ciddi kar sağlayacağını söyledi.

Projenin Maslak'a yakınlığı sebebiyle de yatırım yapacakların odağı haline geldiğini söyleyen Kulak, “Hayata geçecek ulaştırma projeleriyle birlikte Dolmabahçe-Levazım, Levazım-Baltalimanı, Baltalimanı-Ayazağa, Ayazağa-Çayırbaşı ve Sarıyer-Zekeriyaköy arasında gerçekleştirilecek tüneller de İstanbul Avrupa yakasındaki trafik akışını büyük ölçüde rahatlatacak. Özellikle Sarıyer'deki gayrimenkul projelerinin İstanbul genelinde en yüksek değer artışının yaşanacağı bölgelerin başında geleceği değerleme uzmanları tarafından dile getiriliyor.

Sarıyer'in kuzey kısmı son 10 yılda arsa değerlerini defalarca katladı. Devam eden projelerin tamamlanmasıyla birlikte konut fiyatları önümüzdeki yıllarda daha da artacak. Dolayısıyla bu bölgeye yatırım yapanlar her zaman kazanacak” diye konuştu.