Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Panorama Park Antalya’da yüzde 22 indirim fırsatı!

Antalya’nın markalı konut projeleriyle ivme kazanan ilçesi Kepez’de yaşama geçirilen Panorama Park Antalya projesinde peşin alımlarda yüzde 22 indirim fırsatı!

Ulu İnşaat kalitesi ve güvencesiyle Antalya’nın son zamanlarda hızla değerlenen ilçelerinden Kepez’da hayata kazandırılan Panorama Park Antalya projesinde peşin konut alımlarında yüzde 22 indirim imkanı sağlanıyor.

Panorama Park projesi Antalya’nın Kepez ilçesindeki konumu, cazip fiyatları ve özel ödeme imkanları ile dikkat çekmeyi başarıyor. Modern mimarinin güzel bir örneği olarak yükselen Ulu İnşaat Panorama Park Antalya konut projesinde yer alan dairelerin tamamı 172 büyüklüğünde tasarlanan 3+1 kat planındaki daire seçeneklerinden meydana geliyor.

Tamamı 3+1 kat planında tasarlanan konulardan meydana gelen Panorama Park Antalya projesinde peşin daire alımlarda yüzde 22 oranında indirim uygulanıyor.

Cazip ödeme imkanlarıyla da dikkat çeken Ulu İnşaat Panorama Park Antalya konut projesinde 24 ay vade farksız taksit imkânı ile konut satın alınabiliyor.

Tek blok şeklinde dizayn edilen Panorama Park Antalya’da yer verilen konutların teslimleri ise Mayıs 2019 tarihinde yapılmaya başlanacak.

FİYAT LİSTESİ

Tek blokta tamamı 3+1 daire seçeneklerinden meydana gelen modern tasarımlı Panorama Park projesinde yer alan konutların fiyatları ise 461 bin 798 TL’den başlangıç göstererek 583 bin 664 TL’ye kadar yükseliyor.

Konut alımlarında peşin ödeme yapıldığı takdirde yüzde 22 oranında indirim imkanı sunulan projede belirli peşinattan sonra geri aklan konut bedeli için 24 ay vade farksız şekilde taksitlendirme fırsatı da sunuluyor.

Panorama Park Antalya projesindeki yer verilen konutların teslimleri ise 2019 yılında gerçekleştirilecek.

SOSYAL OLANAKLAR

Ulu İnşaat tarafından Antalya’nın Kepez ilçesinde konumlandırılan Panorama park Antalya projesinin sosyal olanakları arasında ise;

• Açık otopark
• Kapalı otopark
• Güvenlik
• Çocuk oyun alanları
• Yeşil alan yer alıyor.