Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Paradise Residence’ta 24 ay vade farksız taksit imkanı

Ankara’da konumlandırılan konut projesi Paradise Residence’tan daire sahibi olmak isteyenlere özel 24 ay vade farksız taksit imkanı tanınıyor.

Uzaltaş Şirketler Grubu'nun iştiraklerinden Uzaltaş İnşaat tarafından inşa edilen Paradise Residence projesi 4 bin 800 metrekarelik alanda hayata geçirildi. Toplam 45 adet bağımsız birinden oluşan projede 35 adet 1+1, 10 adet dubleks daire yer alıyor. 5 katlı tek bloktan oluşan proje karma yapıda dizayn edildi.

Lansmana özel satışların devam ettiği projede fiyatlar 187 bin TL’den başlıyor. 35 bağımsız birimden oluşan proje Ankara Çankaya’nın Öveçler Mahallesi’nde sektöre kazandırılıyor.

Proje butik konseptli proje, home ofis tarzında tasarlandı. Taurus AVM'ye yakın konumda bulunan Paraside Residence projesinde elit bir yaşam sunuluyor.

Uzaltaş Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala “Ankara iş dünyasının kalbinde bulunmak, rezidansta kaliteli bir ofise sahip olmak isteyenler ama çok fazla bütçesi olmayanlar için 187 bin liradan başlayan home ofislerin satışına başladık. Modern konut projelerinin alıcılar tarafından en büyük sorun olarak görüldüğü aidat ücretini ise minimum seviyede olacağının şimdiden garantisini verebilirim" dedi.