Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Park Aluna’da 4+1 daireler 850 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışta

Alpuka İnşaat kalitesiyle Ankara’da sektöre kazandırılan Park Aluna Ankara projesinde 4+1 dairelerin fiyatları 850 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Ankara’nın Yaşamkent ilçesinde konumlandırılan Alpuka İnşaat projesi Park Aluna’da bulunan konutların tamamı 4+1 formatında tasarlandı. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri 180 metrekare aralığında tasarlandı. Fiyatları ve ödeme planları belirlenen projede konut sahibi olmayı kolaylaştıran alıcının şartlarına uygun ödeme imkanları sağlanıyor. Tüketicinin durumuna göre özel ödeme alternatifleri geliştirilen projede 4+1 daireler 850 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Toplamda 50 konuta yer verilen projede anahtar teslimlerinin ise Eylül 2018 yılında gerçekleştirilmesi hedefleniyor. Park Aluna Ankara projesi alıcısına sunduğu sosyal donatılarla da şimdiden Ankara’nın gözde projeleri arasında yerini almayı başarıyor.

Akıllı ev konseptiyle tasarlanan projede yer alan dairelerin hepsinde kış bahçesine yer verildi. Bu özelliği ile de benzerlerinden ayrılan Park Aluna Ankara’da yer alan konutlarda 3 tane banyo, ebeveyn ve gençler için ayrı oda, mutfak mutfakla iç içe tasarlanmış oturma odası, geniş bir hol alanı, giyinme odaları ve çamaşır odaları bulunuyor.

Fİyatları 850 bin TL’den başlayan geniş sosyal imkanlarla donatılmış, ferah ve konforlu 4+1 dairelerde alıcıya ayrıcalıklı ödeme imkanları sağlanıyor.

Alpuka İnşaat tarafından Ankara’da hayata geçirilen Aluna Park Projesinde gölet, şelale, yeşil alanlar, korsan temalı ahşaptan yapılmış çocuk oyun alanları, 3 metre yükseklikten akan şelale, çeşitli alanlara yerleştirilmiş süs havuzları, 150 araç kapasitesi bulunan açık ve kapalı otopark, iki adet 15 kişi kapasiteli asansör, 150 metre alana yayılan spor bölümü yer alıyor.