Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Park Beşirli’de 4+1 daireler 520 bin TL’den başlıyor

Serander Mimarlık tarafından Doğu Karadeniz’in incisi Trabzon’da konumlandırılan Park Beşirli’de fiyatlar 520 bin TL’den başlıyor.

Doğu Karadeniz’in en gelişmiş illerinden Trabzon’da sektöre kazandırılan Serander Mimarlık projesi Park Beşirli Trabzon’da yer alan dairelerin tamamı 4+1 tipinde tasarlanmış konutlardan meydana geliyor. Ferah ve konforlu yaşam alanları vaat edilen projedeki daireler kalabalık aileler için bire bir.

Tamamı 4+1 tipinde tasarlanmış dairelerden oluşan Park Beşirli Trabzon projesinde yer alan konutların metrekare büyüklükleri ise 200 metrekare şeklinde dizayn edildi.

Park Beşirli Trabzon projesinde ödeme seçenekleri ve fiyat listesi belli oldu. Tüm detayların belirlendiği projedeki güncel bilgiler haberimizde…

Trabzon’un Beşirli bölgesinde sektöre kazandırılan Park Beşirli Trabzon projesi 17 bin 310 metrekare alan üzerinde yaşama kazandırılıyor. Projenin 8 bin 360 metrekarelik bölümü ise oturum alanı olarak dizayn edildi.

9’ar kat bulunan 4 blok şeklinde tasarlanan projede toplam 70 adet daire yer alıyor. Dairelerin tamamı aynı tipte ve aynı metrekare büyüklüğünde tasarlandı. Park Beşirli Trabzon’da yer alan konutların tamamı 4+1 şeklinde ve 200 metrekare büyüklüğünde tasarlandı.

Fiyatların ve ödeme seçeneklerinin belirlendiği projede 4+1 dairelerin fiyatları 520 bin TL’den başlangıç göstererek 700 bin TL’ye kadar yükseliyor. Park Beşirli Trabzon konut projesinde anahtar teslimlerinin ise Haziran 2018’de gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Kısa süre içinde çalışmaların tamamlanması beklenen projeden daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi ile taksitlendirme seçeneğini değerlendirebiliyor.

En düşük konut fiyatının 520 bin TL en yüksek konut fiyatının ise 700 bin TL olarak belirlendiği proje Trabzon Beşirli’de hayata kazandırılıyor. Zengin sosyal donatıları ve 7 bin metrekareye yayılan geniş yeşil alanları ile oturumcuyu ve yatırımcıyı cezbeden konut projesinde yer alan sosyal imkanlar ise şöye:

• Çocuk oyun alanları
• Yüzme havuzu
• Yürüyüş yolları
• Fitness salonu
• 7/24 güvenlik
• Kapalı otopark
• Balkon
• Çok amaçlı spor sahası
• Merkezi ısıtma sistemi