Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Park Dora Gaziantep projesinde 3+1 villa seçenekleri 315 bin TL'den başlıyor

Park İnşaat kalitesiyle Gaziantep Körkün’de hayata kazandırılan Park Dora projesinde konut fiyatları 315 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Gaziantep Körkün’de Park İnşaat imzası ile yaşama kazandırılan Park Dora projesinde yer alan konutların Ocak 2021 tarihinde teslim edilmesi hedefleniyor. Projede yer alan daire seçenekleri arasında konut alıcısına 3+1 tipinde tasarlanmış villa seçenekleri sunuluyor. Lüks, ferah ve konforlu yaşam alanları dizayn edilen Park Dora Gaziantep konut projesinde daire fiyatları ise 315 bin TL’den start alıyor.

Teslimlerin Ocak 2021 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen Park Dora projesinde yer alan 3+1 tipinde tasarlanmış villa tipi dairelerin büyüklükleri ise 150 metrekare şeklinde dizayn edildi.

Park Dora Gaziantep konut projesi sektörün güven vaat eden isimlerinden Park İnşaat güvencesiyle Gaziantep’in Körkün ilçesinde inşa ediliyor. 3+1 dubleks daire seçenekleri sunulan projeden banka kredisi kullanılarak daire satın alınabiliyor.

150 metrekare büyüklüğe sahip 3+1 villalardan oluşan lüks donatılı projede 7/24 hizmet veren güvenlik sistemleri, yüzme havuzu, otopark hizmetleri, peyzajlı yeşil alanlar, fitness salonu, sauna, yürüyüş alanları, çocuklar için tasarlanmış oyun alanları, çocuk kulübü, meyve ağaçları, hatıra ormanı gibi birçok lüks sosyal olanak yer alıyor.

Teslimlerin Ocak 2021 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen Park Dora Gaziantep projesinde toplam 78 adet villa yer alıyor. Projede banka kredisi ile konut satın alınabiliyor.

Park İnşaat tarafından Kilis Yolu üzerinde inşa edilen Park Dora konut projesinde her villanın kendine ait bir adet bahçesi bulunuyor. Modern mimarinin güzel bir örneği olarak yükselen proje estetiğe ve şıklığa verdiği önemle de dikkat çekmeyi başarıyor.

Park Dora Gaziantep projesi banka kredisi ile konut alımına uygun. Projede ayrıca kişiye özel ödeme olanakları sağlanarak konut alımı kolaylaştırılıyor. Proje hakkındaki güncel bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz.