Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Park Mavera 2. etapta satışlara başlandı

Makro İnşaat ve Akyapı İnşaat ortaklığında Başakşehir'de geliştirilen Park Mavera projesinin 2. etabında daire fiyatları 594 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiyor.

Makro-Akyapı tarafından Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen Park Mavera projesinin 2. etabında satışlara başlandı. 1. etapta yer alan 672 dairenin 650'sinin satışını 22 saat gibi kısa bir sürede tamamlayan Makro-Akyapı ortaklığı projenin 2. etabında da lansman fiyatlarıyla satışlara başladı.

Forbes Dergisi'ne göre 2015'in en çok kazandıran ikinci projesi olan Park Mavera'nın 2. etabında 7 blokta toplam 556 konut ve 272 ticari birimden meydana geliyor. 45 bin 389 metrekare üzerinde yükselen etapta büyüklükleri 126 metrekare ile 250 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlara yer veriliyor.

Yüzde 4 indirim avantajı

Lansman dönemine özel avantajlı ödeme koşulları ve uygun fiyatlarla satışlarına başlanan Park Mavera 2. etaptan daire satın almak isteyenler peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 4 indirimden faydalanabiliyor. Projeden vadeli ödemeyele daire sahibi olmak isteyenler için ise 10 bin lira peşinat yatırıldıktan sonra toplam daire bedelinin yüzde 30'u ikiye bölünüyor. Bu bedel 2017 Mart ve 2018 Mart olmak üzere iki seferde ödenebiliyor. Geri kalan yüzde 70 tutar ise peşin veya banla kredili olarak tamamlanabiliyor. Projede daire fiyatları 594 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiklik gösteriyor.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolu üzerinde olması sebebiyle yüksek yatırım değeri bulunan Park Mavera projesinin sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, Türk hamamı, fin hamamı, sauna ve buhar odaları standart ve ücretsiz olarak sunuluyor.