Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Park MOZAİK satışları Aralık ayında başladı

Park MOZAİK elverişli konumu sayesinde şehrin tüm imkanlarından yararlanma fırsatı sunuyor. Geniş bir arazi üzerine konumlandırılan daireler 6+1’e kadar yükseliyor.

TEPE ve MESA işbirliğiyle öne plana çıkan konut projesi Park MOZAİK’te satışlar devam ediyor. İlk etabı satışa çıkan dairelerin yüzde 70’i satıldı. Böylece teslim edilen toplam konut sayısı 250’ye ulaşmış oldu. Park MOZAİK’te ev sahibi olanlar rahat ve güvenli yaşamın tadını çıkartıyor.

Park MOZAİK, şehre yakın olması ve elverişli konumu sayesinde tüm imkanlardan kolayca yararlanma fırsatı sunuyor. Çevresinde bulunan hastane ve devlet okuluna çok kısa mesafede yer alan Park MOZAİK’te yeni yapılan yollara ve ulaşım araçlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yaşamkent’i adına yakışan bir yaşam bölgesi yapmaya başlayan Park MOZAİK, konforlu, keyifli ve farklı yaşam olanaklarını birarada barındırıyor. 75 bin metrekarelik geniş bir arazi üzerinde kurulu olan bu proje, eşsiz konsepti ve renkli tasarımı ile dikkat çekiyor. Bunlara ek olarak 2+1’den, 6+1’e kadar uzanan geniş bir yelpazede sunduğu yaşam olanaklarıyla adından sıkça söz ettiriyor.

Park MOZAİK, hobi odaları, avluları, masmavi göleti, meydanı, spor ve fitness alanları ile farklı zevklere kolayca hitap edebiliyor. Sizde Park MOZAİK sayesinde huzulu ev hayatının farkına varabilirsiniz.