Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Park Mozaik'in yüzde 70'i sahiplerini buldu

TEPE ve MESA tarafından Ankara'da inşa edilen Park Mozik projesinde yaşam başladı. Satışların yüzde 70'i tamamlanan projede sınırlı sayıdaki daire sahiplerini bekliyor.

TEPE ve MESA tarafından 75 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Park Mozik projesinde 2+1’den, 6+1’e kadar değişen farklı tiplerde dairelere yer veriliyor. 50 bin metrekaresi tematik alanları ayrılan projede toplam 885 daire yer alıyor. Teslim sürecine Aralık ayında başlanan proje, geniş yeşil alanları ve konumu ile yüksek prim avantajı sunuyor.

Satışların tüm hızıyla devam ettiği Park Mozaik projesi lokasyonuyla da dikkat çekiyor. Bölgesinde yer alan özel okul, devlet okulu ve hastanelere birkaç dakika uzaklıkta yer alan Park Mozaik’te, metro ve yeni yapılan anayollarla da şehir merkezine kolayca ulaşmak mümkün.

Park Mozaik’in en dikkat çeken özelliklerinden birisi de; gelişmiş ülkelerdeki büyük projelerin sahip olduğu Leed Gold sertifikasına aday olması. Leed Gold sertifikası sahibi olmak için projenin en başından itibaren sertifika kriterlerine göre tasarlanması ve hayata geçirilmesi gerekiyor. Sertifika; konut projesinin çevreciliğini, tasarımdaki gelişimini, kalitesini ve güvenini tescil ediyor. TEPE ve MESA birlikteliğiyle kalite ve güveni bünyesinde toplayan Park Mozaik projesinin Leed Gold adayı olması, projenin kalitesi ve güveni için bir anlamda çift tescil anlamı taşıyor. Park Mozaik, Ankara’da bu sertifikayı alan ilk konut projesi olacak.