Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Park Residence Cadde yüksek prim avantajı vadediyor

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş'nin Kasım 2015'te satışa çıkardığı Park Residence Cadde projesinde satışlar tüm hızıyla sürüyor.

İstanbul'un simgelerinden biri haline gelen Bağdat Caddesi'nde yükselen Park Residence Cadde projesi lüks ve konforu bir arada sunmayı hedefliyor. 44 bin metrekare arazi üzerinde yükselen projede büyüklükleri 102 metrekare ile 690 metrekare arasında değişen 341 rezidans yer alıyor. 8 farklı tipte dairenin yer aldığı Park Residence Cadde'de konut tipleri ise 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 ve penthouse olarak tasarlandı.

Adalar ve Boğaz manzarasıyla konut yatırımcısının ilgi odağı haline gelen Park Residence Cadde projesinde hemen teslim halde bulunan konutların satışlarına devam ediliyor. Sosyal donatılarıyla da öne çıkan Park Residences Cadde projesinde fitness salonu, yoga stüdyosu, aletli pilates alanı, spinning stüdyosu, kişiye özel meditasyon dersleri, cildi gençleştirecek nem ayarlı C vitaminli duşlar, spa, sauna, hamam, şok duşlar, dinlenme odası, concierge ve güvenlik hizmetleri, ısıtma sistemli açık yüzme havuzu, çocuk ve genç oyun odaları, toplantı odaları, yürüyüş parkuru yer alıyor.